Pohled na město
Autor: Jan Mácha
(1926 Rožnov pod Radhoštěm (Vsetín) - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, zarámováno
Technika: litografie, datace: 1964
Šířka: 77,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 36 x 82,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč