Abstraktní hlava
Autor: Josef Michl
(1899 - 1993)
Signováno vpravo nahoře, nově rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 27 cm, rámování: 36 x 56 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč