Postava
signováno uprostřed dole, číslováno 59/120, paspartováno, zaskleno, olepeno. Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
Technika: litografie
Šířka: 36,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 69,5 x 49,5 cm
Konec dražby: 03.06.2024 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč