Berlín I., konvolut 5ks
signováno pod grafikou, název, některé grafiky mají autorský štítek, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: ocelorytina
Šířka: cca 23 cm, výška: cca 16 cm, rámování: cca 29 x 35,5
Konec dražby: 11.07.2024 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč