Pohled na vesnici
Signováno v pravo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 54 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 65 cm pošk
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč