211. Akt ve žluté
signováno L.V. vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 47 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volná deska
Konec dražby: 09.10.2024 21:10 SELČ
Zbývá: 18d 9h 13m 21s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč