Žena u chalupy
Autor: Josef Vorel
(1897 - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 47 x 60
Konec dražby: 09.09.2024 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč