Pohled na Říp
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na dřevě
Šířka: 55 cm, výška: 27 cm, rámování: 36 x 64 cm pošk.
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč