Červené růže
Autor: Karel Říhovský
(1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou (Přerov) - 2016)
signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1964
Šířka: 21 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 67,5 x 47
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč