Po práci
Autor: Willi Nowak
(1886 Mníšek pod Brdy - 1977 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kvaš
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 65 x 80
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč