208. Vrba - Žena a muž v křesle
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 43,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volné plátno
Konec dražby: 09.10.2024 21:09 SELČ
Zbývá: 18d 9h 24m 29s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč