Bohdá nebude, aby český král z boje utíkal
Autor: Ludvík Vacátko
(1873 Simmering, Rakousko - 1956 Kunvald, Československo)
originálně signováno vpravo dole
Technika: kamenotisk, datace: 1947
Šířka: 62,5 cm, výška: 49 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.06.2024 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč