G. Rěpin - Německý ovčák
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 20 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 25 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč