A.Weingartner -"Happy Day"
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu, datace: 1982
Šířka: 61 cm, výška: 46 cm, rámování: 65 x 80 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč