250. Chrám s. Mikuláše na Malé Straně
Autor: Kamil Stuchlík
(1863 Děčín (Děčín) - 1940 Praha)
signováno vpravo dole
Šířka: 20 cm, výška: 26,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 21:23 SELČ
Zbývá: 18d 8h 18m 23s
Vyvolávací cena: 700 Kč