170. Studie přírody
Autor: František Ženíšek
(1849 Praha - 1916 Praha)
Monogramováno a datováno vpravo uprostřed, přisouzeno autorovi, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1865
Šířka: 44 cm, výška: 27 cm, rámování: 32,5 x 48,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:56 SELČ
Zbývá: 17d 18h 59m 3s
Vyvolávací cena: 400 Kč