Výšivky květin
Konvolut 2 kusů, zaskleno, rámováno
Datace: 1809 / 1839
Šířka: 15 cm, výška: 9 cm, rámování: 12 x 17,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč