206. Miloš Kesl - Kytice ve váze
signováno vpravo dole
Technika: akvarel
Šířka: 32,5 cm, výška: 44 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 21:08 SELČ
Zbývá: 18d 9h 15m 6s
Vyvolávací cena: 1 100 Kč