Návrh postavy
Autor: Josef Peca
(1923 Klášter - 1982 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1968
Šířka: 9 cm, výška: 19 cm, rámování: 33,5 x 23,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč