Bartoš - Zátiší ze špajzky
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 49 cm, rámování: 59 x 78 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč