60. Říčka za vesnicí
Autor: Luděk Pešek
(1919 Kladno - 1999 Stäfa)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 80 cm, výška: 55 cm, rámování: 73,5 x 99 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:19 SELČ
Zbývá: 18d 8h 47m 42s
Vyvolávací cena: 1 400 Kč