205. Olof Trygg - Vyřezávané figurky 6ks
nejvyšší figurka signována a datována zespodu
Materiál: dřevo, datace: 1996
Šířka: 5,5 až 5 cm, výška: 17,5 až 12 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:08 SELČ
Zbývá: 17d 9h 42m 28s
Vyvolávací cena: 3 000 Kč