Ve městě
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 38 x 48 cm
Konec dražby: 12.09.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč