Cesta skrz les
Autor: Oskar Matýsek
(1885 - ?)
Signováno tužkou vpravo dole pod grafikou, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: monotyp
Šířka: 14,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 33,5 x 27,5
Konec dražby: 09.09.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč