203. V lese
Zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 20 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 21:07 SELČ
Zbývá: 17d 16h 26m 12s
Vyvolávací cena: 300 Kč