Portrét ženy
Signováno uprostřed dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba
Šířka: 11,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 30 x 23
Konec dražby: 09.09.2024 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč