Strom u chalupy
Autor: Stanislav Hlinovský
(1924 Tábor - 1994 Tábor)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno.
Technika: linoryt, datace: 1974
Šířka: 11 cm, výška: 13 cm, rámování: 27,5 x 22,5 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč