Strom na poli
Autor: Stanislav Hlinovský
(1924 Tábor - 1994 Tábor)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1987
Šířka: 45 cm, výška: 7,5 cm, rámování: 19 x 64 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč