Borovice
Autor: Stanislav Hlinovský
(1924 Tábor - 1994 Tábor)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno. Prasklé sklo.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1988
Šířka: 24 cm, výška: 52 cm, rámování: 68 x 39 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč