Krajina s hradem
nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 92 cm
Konec dražby: 10.04.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč