Nejsilnější alkohol
Autor: Václav Sivko
(1923 Praha - 1974 Praha)
Signováno a datováno, paspartováno.
Technika: kresba, datace: 1960
Šířka: 13 cm, výška: 24 cm, rámování: 38 x 25
Konec dražby: 09.09.2024 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč