Pohled na rybník
Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 75,5 x 90
Konec dražby: 09.09.2024 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč