196. Lesní motiv II.
Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: perokresba, datace: 1960
Šířka: 39 cm, výška: 54 cm, rámování: 82, 5 x 67,5
Stav: dobrý
Konec dražby: 07.10.2024 21:05 SELČ
Aktuální cena: Dostupné po přihlášení
Zbývá: 17d 18h 24m 59s
Vyvolávací cena: 900 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat