Pytlák
Autor: Emil Holub
(1885 Hradčovice - 1940 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: perokresba
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 40 x 34 cm
Konec dražby: 19.08.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč