210. Krajina s topoly
Autor: Karel (Carl) Maria Thuma
(1870 Brno - 1925 Lednice)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 35,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 37 x 47,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 21:09 SELČ
Zbývá: 17d 18h 22m 55s
Vyvolávací cena: 600 Kč