Konvolut obrazů - Jindřich Šimek
signováno vpravo dole, zaskleno, 3 kusy
Technika: litografie
Šířka: 18 cm, výška: 9 cm, rámování: 16 x 24,5 cm
Konec dražby: 11.07.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč