J. Sefri - Vřesoviště v létě
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 88,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 67,5 x 107
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč