Postavy - 2 kusy

Autor: Karel Demel
(1942 Praha)

signováno vpravo dole
jedna grafika paspartována, zasklena, olepena, datováno 1988 a číslováno 193/200
druhá grafika volně
Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
Technika: lept
Šířka: 8,5-12,5 cm, výška: 9,5-20,5 cm, rámování: 15-38,5 x 11-28 cm

Konec dražby: 09.07.2024 21:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč