Krajina s řekou
nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 11.07.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč