81. Práce na poli
Autor: František Strážnický
(1913 Olomouc - 1985 Moravská Třebová)
Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 55 x 65
Konec dražby: 07.10.2024 20:26 SELČ
Zbývá: 17d 17h 45m 40s
Vyvolávací cena: 800 Kč