77. Květiny ve váze
Autor: František Strážnický
(1913 Olomouc - 1985 Moravská Třebová)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1960
Šířka: 42 cm, výška: 53 cm, rámování: 67,5 x 56,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:25 SELČ
Zbývá: 17d 17h 27m 18s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč