75. V sadu
Autor: František Strážnický
(1913 Olomouc - 1985 Moravská Třebová)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1967
Šířka: 43 cm, výška: 30 cm, rámování: 55 x 67,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:24 SELČ
Zbývá: 17d 17h 11m 43s
Vyvolávací cena: 800 Kč