106. Kubistické snění
Autor: Václav Křížek
(1920 Praha - 1981 Praha)
Signováno vpravo dole, na reversu přípis, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 40 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 36,5 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:35 SELČ
Zbývá: 18d 8h 54m 5s
Vyvolávací cena: 2 000 Kč