Ležící žena
signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 14 cm, rámování: 35 x 57 cm
Konec dražby: 12.09.2024 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč