Růže
Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1964
Šířka: 32 cm, výška: 46 cm, rámování: 57,5 x 43,5
Konec dražby: 09.09.2024 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč