Krajina u Roučkovic
Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)
signováno vlevo a datováno vpravo dole, autorské razíto na reverzu, paspartováno
Technika: akvarel, datace: 27. 8. 1941
Šířka: 43,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 43,5 x 56,5 paspartováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč