Valašská vesnice
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 66 cm, výška: 45 cm, rámování: 67 x 85 cm
Konec dražby: 21.08.2024 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč