Struktura
Signováno a datováno dole tužkou, volný list v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1966
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 34,5 x 24,5 cm
Konec dražby: 10.04.2024 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč