Statek
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč