Pár Maurů
2ks glazovaných keramických postav, značeno dole vzadu J.R.
Výška: 65 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 22.10.2023 16:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč